עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

מוזיקאי.
חברים
Space girlYN71juliאיירוNitzan nahonLucifer
IM ALBorn To Dieתיאוהַחַיִּים שֶׁלִּיעלמהSurvives
sunshineפילוסופית משוגעתDo what I wantBlacKEyesנאיהישי ויסמן
Shiri don't careNAH TO THE AH TO THE NOOne bodyme-***TigerLily
MayuleThese HeavenSuzanשקדאופנה-meאני? מה אני מבינה? ;)
אליאנהבין הצלליםalison&jessאנונימיתמאיה נוימןEmo Life
ohmymesomeoneLee 18 leeits just me .cosmicBFFהדס
ZippersɛAngelɜAliceThelseocean
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

היא

18/09/2016 04:49
מאור ג'יגלבה
אהבה, געגוע, לא נרדם, פרידה
לפני שעה וחצי סיימתי משמרת בבר, בשעה חמש אני אמור להתעורר לעבודה השניה שלי ואחרי העבודה אני נוסע ישירות לתל אביב - כמה חברים החליטו שצריך לחגוג לי יום הולדת (פעם ראשונה שזה קורה). אני סחוט, אני פשוט לא נרדם.
מלא מחשבות מפוצצות לי את המוח על מיליון דברים, על העסק שנפל ואני רק מדמיין איך אני היתי יכול להרוס את האנשים שגרמו לזה ליפול. על מה אני צריך לעשות למחר ומה אני צריך לקנות לקראת הערב ומה בכלל יהיה כי אני לא יודע מה באמת עושים בסיטואציות האלה כשחוגגים בגללי. כמובן יש תמחשבות על האלבום ועל המוזיקה ואני כולי מתמלא בהתרגשות ובפרפרים לא מוסברים שרק ההתרגשות הזאת בפני עצמה יכולה לגרום לי להישאר ער שבוע. אבל אז אני נזרק למקום רחוק, לטעות שרודפת אותי כבר יותר משמונה חודשים. בזמן האחרון יצא לי להיות עם כמה בנות וזה לא שהיה חסר לי, היו תקופות עם יותר והיו תקופות עם פחות. היו כאלה שרוקנו אותי מאנרגיה וכאלה שגרמו לי לשכוח מעצמי. הבחורה האחרונה שאהבתי היתה מהסוג השני, אני לא אזכיר את שמה כי מה שעשיתי לה היה נוראי. 
היכרנו כשמילצרתי אותה בג'פניקה לפני יותר משנה, ירדתי עליה לייד כל החברות שלה וכשהיא יצאה לקחתי ממנה את הטלפון, כי זה מה שהיתי עושה עם כמעט כל בחורה באותם ימים. יצאנו לדייט, זה היה פסיכי, פסיכי כמה שיכולתי להתחבר למישהי כל כך מהר ובכזאת עוצמה, באותו ערב כל הבנות האחרות שהיה לי איתם משהו פשוט קיבלו הודעה שאני כבר לא בעיניין. זה היה בערך חודש וחצי לפני הטיסה שלי לארצות הברית קיץ שעבר. 
היא ידעה את זה מההתחלה שאני הולך לטוס, אולי בגלל זה הקשר שלנו היה מדהים, כי ידענו שיש לו תוקף אז פשוט הינו אנחנו בלי משחקים ומחסומים, אולי היא פשוט לא תיארה לעצמה שאני אחזור אז היא הרשתה לי קצת יותר ממה שהיא מרשה בדרך כלל. הינו זמן קצר - כמעט חודשיים - אבל זה לא הזמן שגורם לך להתאבב בבנאדם - ידעתי שאני אפול בגללה ברגע הראשון שראיתי אותה.
בלילה שטסתי היא בכתה. אמרתי לה שאני רוצה שהיא תמשיך ושלא תחשוב עליי. בדיעבד היא אמרה לי שהיה לה קשה ומישהו מהמחלקה שלה באוניברסיטה ניצל את העובדה שפתאום נפער לה חלל בלב והתחיל לצאת איתה יחסית מהר אחרי שעזבתי. היא סיפרה לי את זה כשחזרתי לארץ.
חצי שנה אני סחבתי אותה בראש שלי - אני יודע זה לא הגיוני בקושי הינו ביחד - אין לי איך להסביר את זה. 
אחרי שעזבתי את ארצות הברית חתכתי לקנדה לעשות עגלות, לא אהבתי את העסק הזה זה היה לי מלוכלך מידי, מהר מאוד מצאתי את עצמי משנה עבודה ומגנן בטורונטו, יכולתי להישאר לעוד תקופה ולעשות כסף סביר מאוד בגינון לחזור לארץ אחרי עוד כמה חודשים ועם הכסף הזה להתחיל להקליט אלבום. אבל לא יכלתי לחכות לראות אותה. לא סיפרתי לה שאני בא, לא פירסמתי בפייסבוק שבוע שום דבר כי חיכיתי שהיא תיהיה בבאר שבע כדי להפתיע אותה. כשכן הפתעתי אותה היא ממש לא אהבה את זה (שזה ממש פגע בי לאור העובדה שחזרתי בשבילה) היו לנו שבועיים לא ברורים אחרי שנפגשנו שוב, אבל בסוף חזרנו. הינו שלושה חודשים ביחד לאחר מכן, שלושה חודשים שהתחילו בסדר חוץ מזה שכשאמרתי לה שמכאן אני הולך להיות מוזיקאי והיא פשוט לא קיבלה את זה, אז היתי צריך לחתוך את המערכת הזאת, אבל אני חשבתי שאולי זה ישתנה אז סחבתי. הקשר שהיה מושלם לפני שטסתי היה יפה גם עכשיו אבל הוא לא הלך לכיוון שזכרתי אותו. היא השתנתה היא היתה שנה שלישית בבן גוריון גדולה ממני בשנתיים ואני היתי בחור שהולך לעשות מוזיקה שמי יודע מה יהיה איתו.
אחרי שלושה חודשים היה לנו משבר, היא היתה מפורקת מהלימודים ואני שניסיתי ממש לעזור לה לפרוק יצאתי בסוף שק החבטות הריגשי שלה שעליו גם יצא כל החרא. שבוע לפני שזה נגמר היא צעקה עליי בטלפון שנמאס לה והיא נפרדת ממני. כמה ימים אחרי זה שבאתי לקחת ממנה את הדברים שלי ממנה היא נישקה אותי בכניסה לדלת - היתי כל כך מבולבל. חזרנו לעוד כמה ימים אבל אז אני כבר היתי עייף מכל העליות והמורדות ולא הבנתי מה היא רוצה לעשות כי היא פשוט לא יכלה לקבל מוזיקאי כבן זוג ואני כבר לא ידעתי מה אני יכול לעשות כדי לתקן את מה שאין באמת צורך לתקן. כמה ימים אחרי זה הינו אצלה בבית , אני כבר לא היתי מאוהב, היתי עייף, לא ידעתי מה לאמר ואיך לאמר לה. היא התחילה לגעת בי. שכבנו. היה מזעזע. זה כבר לא היה הקשר שהשארתי בארץ כשעליתי על המטוס לאמריקה. אלה בקושי הינו אני והיא. היא ניסתה לחבק אותי ולאמר שזה לא נורא. אני לא נתתי לה, הסתכלתי בעינים הפסיכיות שלה (יש לה את העינים הכי יפות שראיתי אי פעם - ואני בחור של עינים) ואמרתי לה שזה לא אנחנו. בלבול. כאוס. בושה. התלבשתי בזמן שהיא בוכה לידי ערומה מכוסה בשמיכה. כשבאתי לצאת מהדירה שלה היא צעקה עליי אתה חתיכת אפס (באמת שהיתי - לא ככה מסיימים דברים, בטח לא עם בנאדם שאכת לך ממנו - אני בנאדם מאוד אמוציונאלי ולפעמים קשה לי להחזיק רגש בבטן- לא יכלתי לתת לה לחבק אותי עוד פעם אחת כשאני לא מרגיש אליה אותו דבר) הלכתי אליה חזרה לחדר רכנתי על הבירכיים שלי וביקשתי ממנה סליחה ניסיתי להסביר לה מה קרה ואיך הגעתי למצב הזה שמהילד שמטורף בגללה הוא אומר לה שזה לא אני והיא שמגיע לה משהו יותר טוב שיתן לה שקט שהיא לא תצטרך להרגיש כל החיים שהיא הולכת נגד עצמה כי היא יוצאת עם מישהו שהיא לא שלמה עם החלומות שלו, אני רק ביקשתי ממנה תמיכה והיא לא יכלה לעשות את זה. היא אמרה לי את זה במפורש עשרות פעמים. ובמקום לחתוך את זה כל פעם יפה. עשיתי את זה כמו אידיוט. 
חודשיים אחרי שזה נגמר ראיתי אותה פעם אחת במסיבת סטודנטים - הלב שלי התפוצץ. בשניה שהיא ראתה אותי היא הסתובבה, הלכתי אליה רציתי לשאול אותה מה שלומה (לא יודע מה חשבתי) כשנגעתי בכתף שלה היא פשוט ברחה משם.
אז מאז שנפרדתי ממנה- שמונה חודשים שכל לילה אני רואה את העינים שלה ולפני שאני נרדם אני רק חושב על כמה דביל יצאתי וכמה היתי רוצה להתנצל מולה מיליון פעם ולאמר לה כמה שהיא מדהימה ואני מקווה שטוב לה ושאני באמת אוהב אותה והלואי והינו יכולים להיות ביחד אם היא היתה מקבלת אותי ואת החלומות שלי. הלואי וטוב לה.
IM ALYN71הדסjuliSurvives
הדס
20/09/2016 00:34
נשמע כמו סרט. אבל הסרט הזה זה החיים שלך
אותי באופן אישי ריגשת, ורק מזה אני מבינה שיש לי עוד הרבה לעבור.
יכולה להבין את החרטות וסערת הרגשות שעוטפת אותך אבל זוכר שאתה בעצמך אמרת שאתה עייף מהכל
אז לאט לאט שום דבר לא מאוחר לבחורה שתגרום לך להשאר ער
ולפי הכריזמה שאתה מציג זה הולך לקרות בקרוב
בהצלחה ;)
Survives
23/09/2016 13:34
אתה כל כך מדהים ומתוק...
הרגישות שלך.. האכפתיות... כבר לא מוצאים את זה...
אינך צריך לחוש כך.
היא הייתה מבולבלת. היא לא ידעה מה היא רוצה מעצמה, וממך.
ולפעמים עד שלא נפתור את הדברים בעצמנו, עם עצמנו
לא נוכל לפתור דבר.
ואולי זה טוב שהלכת...
אתה זקוק לתמיכה בבחירותייך, למישהי שתהיה איתך במאה אחוז.
והיא זקוקה למה שהיא זקוקה...
ניסית כל כך הרבה וזה סחט אותך וכנראה שגם אותה.
תן לזמן לעזור לך להתגבר ולכתיבה להיות הפריקה שלך.
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: